Przejdź do treści

SCENY

Sceny plenerowe i wewnętrzne podesty sceniczne

Zadaszenia sceniczne

SCENY PLENEROWE ALUSTAGE

Kratownice sceniczne

SCENY ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE ALUSTAGE

Podesty sceniczne

SCENY ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE ALUSTAGE

SCENY STAGE4RENT

Wynajem scen plenerowych i wewnętrznych podestów scenicznych, wraz z obsługą techniczną sceny. Krakowska firma sceniczna z 25-letnim doświadczeniem w obsłudze imprez. 

Sceny stanowią centralny, strategiczny punkt niemal każdego eventu. Scena zewnętrzna lub scena wewnętrzna łączy w jednej przestrzeni pracę konferansjerów, występy muzyków i artystów, z prelekcjami i przemówieniami reprezentantów organizatora imprezy.
Estrady tworzą także scenerię wydarzeń. Scena wewnętrzna lub scena zewnętrzna, jest miejscem na imprezie, gdzie koncentrują się także pozostałe elementy techniki estradowej, czyli oświetlenie i nagłośnienie estradowe.

Firma estradowa STAGE4RENT z siedzibą w Krakowie, oferuje wynajem scen wewnętrznych, wynajem podestów estradowych i kratownic pod montaż oświetlenia na eventy wewnątrz lokali (imprezy firmowe, targi, bankiety, konferencje), a także wynajem scen plenerowych na pikniki firmowe lub imprezy miejskie.

Nasza firma oferuje wynajem koncertowej sceny plenerowej i sceny wewnętrznej (podestów estradowych), głównie w lokalizacji Kraków i województwo małopolskie, jednak nie ograniczamy terytorialnie zasięgu usługi wynajmu estrady i obsługi technicznej sceny. Od 25 lat w całej Polsce, przekształcamy wszelkiego rodzaju wydarzenia w inspirujące programy – łączymy wynajem techniki estradowej (scena plenerowa lub podesty sceniczne do wewnątrz oraz dźwięk i światło) z występami zespołów z własnego impresariatu (coverowe zespoły muzyczne lub zespoły smooth jazzowe). W STAGE4RENT Kraków, sceny to nie tylko konstrukcje, to platformy gotowe do obsługi części oficjalnej i oprawę artystyczną Twojego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy jest to elegancka impreza firmowa, gala, konferencja, piknik, koncert plenerowy lub dowolny inny event, wierzymy że scena połączona ze sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, nadaje charakter całemu wydarzeniu.

W naszej ofercie znajduje się wynajem scen, wraz z obsługą techniczną, zaspokajających zróżnicowane potrzeby eventów. Od pikników na świeżym powietrzu, poprzez konferencje i targi, aż po imprezy firmowe i bankiety w salach restauracyjnych, oferujemy wynajem zadaszonej sceny plenerowej lub wynajem podestu scenicznego do zastosowań wewnętrznych, które płynnie łączą się z wizją i skalą wydarzenia. Nasza oferta obejmuje sceny modułowe, sceny mobilne, konfigurowalne podesty sceniczne i wiele innych. Zapewnimy idealną scenę plenerową lub scenę wewnętrzną na każde wydarzenie.

Nasze usługi wynajmu scen zewnętrznych i podestów estradowych na imprezy w lokalach, wykraczają poza granice miasta Kraków i województwa małopolskiego. 

 

Wspieramy wydarzenia w całej Polsce, dostarczając naszą wiedzę i najwyższej klasy estrady. Niezależnie od lokalizacji, nasze zaangażowanie w doskonałość i niezawodność obsługi scenicznej pozostaje niezachwiane.

To, co wyróżnia krakowską firmę estradową STAGE4RENT, to nie tylko nasze sceny, to nasz profesjonalizm i precyzyjna obsługa techniczna sceny. Nasz zespół ekspertów realizuje nie tylko wynajem, dostawę i montaż sceny zewnętrznej lub sceny wewnętrznej, ale naszym głównym celem jest stworzenie idealnej, wygodnej, estetycznej i efektownej platformy dla Twojego wydarzenia.

Każde wydarzenie jest wyjątkowe, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć specyficzne, indywidulne potrzeby. Niezależnie od tego, czy realizujemy unikalny projekt sceny, czy standardową scenę z obsługą techniczną, nasz zespół współpracuje z organizatorem, aby urzeczywistnić każdą wizję eventu. Twoje wydarzenie jest wyjątkowe i tak je traktujemy dobierając scenę i obsługę techniczną sceny.

 

Nie chodzi tylko o wynajem sceny wewnętrznej lub plenerowej; celem jest dostarczenie doświadczenia, które przekracza oczekiwania, pozostawiając trwałe wrażenie zarówno na gospodarzach, jak i uczestnikach imprezy w lokalu lub imprezy plenerowej.

 

Firma techniki estradowej STAGE4RENT z Krakowa, sprawi że dowolne wydarzenie zabłyśnie, niezależnie czy będzie skupione wokół dużej sceny plenerowej, czy małej ale estetycznie oświetlonej sceny wewnętrznej. Rozumiemy znaczenie sceny jako centralnego punktu eventów i jesteśmy dumni z tego, że tworzymy doświadczenia, które zapewniają komfortowe warunki pracy ale także urzekają i pozostają w pamięci wszystkich uczestników.

Kiedy nadejdzie czas, na Twoją niezwykłą imprezę np. bankiet, imprezę firmową, piknik, konferencję lub dowolny inny event, wynajem sceny zewnętrznej lub sceny wewnętrznej,  z obsługą techniczną od STAGE4RENT z Krakowa, zapewni sukces wydarzenia w relatywnie niskiej cenie. Nasza firma to nie tylko wypożyczalnia scen wewnętrznych i scen zewnętrznych, o ogólnopolskim zasięgu – jesteśmy Twoim technicznym partnerem w tworzeniu niezapomnianych imprez.

Skontaktuj się z nami już dziś aby stworzyć event, który się wyróżnia, z efektowną, funkcjonalną sceną jako jego centralny punkt.

ZOBACZ TAKŻE

Dźwięk

Nagłośnienie na eventy i koncerty

Światło

Oświetlenie sceniczne i scenograficzne