Przejdź do treści

SPRZĘT OŚWIETLENIOWY

Ruchome głowice

ROBE POINTE

RUCHOME GŁOWICE

GLP IMPRESSION X4

RUCHOME GŁOWICE

ROBE ROBIN WASH 800

RUCHOME GŁOWY

Panele LED

listwa led, penele led, led bar ledbar

Eurolite Led Flash

PANELE LED FLASH

Oświetlenie kadrujące / teatralne

Fresnel Led Beamz Btf200

OŚWIETLENIE KADRUJĄCE

Sterowanie DMX

dmx grandMA2

GrandMA2 Light

STEROWANIE DMX

Chamsys mq100

STEROWANIE DMX

OŚWIETLENIE STAGE4RENT

Wynajem sprzętu oświetleniowego, wraz z obsługą, na eventy w lokalach i w plenerze. Firma oświetleniowa z Krakowa z tradycją od ponad 25 lat. 

Wynajem oświetlenia eventowego jest jedną ze specjalizacji firmy technicznej STAGE4RENT z Krakowa. Z dumnym 25-letnim doświadczeniem w branży techniki oświetleniowej, jesteśmy specjalistami w dostarczaniu oświetlenia na eventy (imprezy firmowe, konferencje, targi, bankiety, pikniki).

Nasza firma oświetleniowa oferuje oświetlenie eventowe (oświetlenie sceniczne oraz scenografia oświetleniowa sali, w której organizowana jest impreza) oraz oświetlenie koncertowe. Nasze oświetlenie ruchome i stacjonarny sprzęt oświetleniowy,  przekształca zwykłe obiekty, w klimatyczne lub spektakularne przestrzenie. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę firmową, konferencję, bankiet, targi, piknik firmowy czy duży koncert, nasz oddany zespół specjalistów ds. oświetlenia jest do dyspozycji, aby zaspokoić wszelkie potrzeby związane ze sprzętem oświetleniowym i obsługą oświetleniową.

 

Wewnątrz obiektów lub w plenerze, na dużej scenie lub w kameralnej sali, nasze wszechstronne oświetlenie eventowe (oświetlenie sceniczne i scenograficzne) buduje atmosferę i tworzy wciągające wrażenia. Rozumiemy, że oświetlenie to nie tylko jasność, ale przede wszystkim wynajem oświetlenia scenicznego i dekoracja światłem sali, tworzy atmosferę, zapewnia poprawę ogólnej estetyki wydarzenia oraz w razie potrzeby tworzy spektakularne efekty wzmacniające przekaz estradowy.

Zespół STAGE4RENT składa się z doświadczonych specjalistów w dziedzinach: oświetlenie eventowe (oświetlenie estradowe i dekoracja sali światłem) oraz oświetlenie koncertowe. Nasi realizatorzy oświetlenia do każdego projektu wnoszą kreatywność i niezrównaną wiedzę w zakresie realizacji obsługi oświetleniowej. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna gwarantują, że Twój event (impreza firmowa, konferencja, bankiet, targi, piknik, et.) otrzyma idealną konfigurację oświetlenia, skrupulatnie dostosowaną do Twojej wizji i specyfiki imprezy.

Oferujemy szeroki zakres techniki oświetleniowej, aby zaspokoić różnorodne potrzeby związane z wydarzeniami, od dynamicznych ruchomych świateł, które dodają ruchu i energii na scenie, po strategicznie rozmieszczone światła stacjonarne, które oświetlają kluczowe elementy.

 

 

Wynajem sprzętu oświetleniowego obejmuje najnowocześniejsze oprawy oświetleniowe, systemy sterowania i akcesoria, wszystkie skrupulatnie konserwowane, aby zagwarantować bezbłędne działanie.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy czymś więcej niż tylko wypożyczalnią techniki oświetleniowej; jesteśmy Twoim partnerem w tworzeniu niezapomnianych wrażeń. Wynajem sprzętu oświetleniowego stanowi tylko część obsługi oświetleniowej. Firma oświetleniowa STAGE4RENT z siedzibą w mieście Kraków, oferuje ścisłą współpracę z Organizatorami imprez, od koncepcji oświetlenia scenicznego lub scenografii świetlnej obiektu, po realizację usługi oświetleniowej. Zapewniamy zrozumienie celów wydarzenia i oferowanie dostosowanej usługi oświetleniowej, która pozostawi pozytywne wrażenia na odbiorcach.

Co więcej, nasze zaangażowanie w utrzymywanie się w czołówce postępu techniki oświetleniowej oznacza, że zawsze będziesz mieć do dyspozycji najnowszy, innowacyjny sprzęt oświetleniowy, który spowoduje, że Twoje wydarzenie będzie się wyróżniać i przyciągnie uwagę każdego uczestnika.

W STAGE4RENT wierzymy, że nienaganna obsługa oświetleniowa idzie w parze z wyjątkowym sprzętem oświetleniowym. Nasz zespół odpowiedzialny za obsługę oświetleniową, jest zaangażowany nie tylko w wynajem sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości, ale także w obsługę Klienta, zapewniając płynne i bezstresowe doświadczenie od początku do końca realizacji oświetlenia.

Odkryj, w jaki sposób nasza technika oświetleniowa może urzeczywistnić Twoją wizję i dodać magicznego charakteru Twojemu wydarzeniu. Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z naszej strategicznej usługi, jaką jest wynajem techniki oświetleniowej wraz z realizacją oświetlenia.

STAGE4RENT działa na terenie całego kraju, a nasza siedziba to Kraków, województwo małopolskie.

ZOBACZ TAKŻE

Dźwięk

Nagłośnienie na eventy i koncerty

Scena

Podesty estradowe i sceny zewnętrzne