Przejdź do treści

SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWY

Kolumny estaradowe

stge4rent-l-acoustics_kudo

L'Acoustics KUDO plus subbasy

Najwyższej klasy system line-array LARGE-FORMAT

stage4rent-l-acoustics-A10

L'Acoustics A10 plus subbasy

Najwyższej klasy system line-array formatu Compact

L'Acoustics HiQ 115

Profesjonalne systemy źródła punktowego

EAW KF 650

PROFESJONALNE SYSTEMY ŹRÓDŁA PUNKTOWEGO

Electro-Voice Rx115

PROFESJONALNE SYSTEMY ŻRÓDŁA PUNKTOWEGO

Konsolety

YAMAHA DM7

WYSOKIEJ klasy KONSOLETA CYFROWA

YAMAHA DM3

WYSOKIEJ klasy KONSOLETA CYFROWA

Yamaha-O1v96

YAMAHA O1

WYSOKIEJ KLASY KONSOLETA CYFROWA

ALLEN & HEATH dLIVE C3500

WYSOKIEJ klasy KONSOLETA CYFROWA

Stol cyfrowy allen-heath-sq-7

ALLEN & HEATH Sq7

WYSOKIEJ KLASY KONSOLETA CYFROWA

Mikrofony

Shure ULX-D (duo & quadro)

Najwyższej klasy systemy bezprzewodowe

Systemy monitorowe

L'Acoustics HiQ 115

Profesjonalne systemy MONITOROWE

Electro-Voice Rx115

Profesjonalne systemy MONITOROWE

IEM Shure PSM1000

Najwyższej klasy systemy odsłuchu

NAGŁOŚNIENIE STAGE4RENT

Wynajem sprzętu nagłośnieniowego wraz z obsługą.  Nagłośnienie eventów, imprez firmowych, konferencji, targów, bankietów, pikników i koncertów.

Sprzęt nagłośnieniowy jest nierozłącznym elementem technicznym każdego eventu, m.in. imprez firmowych, konferencji, bankietów, targów i pikników. Odpowiednie nagłośnienie eventowe (sceniczne, koncertowe, konferencyjne, bankietowe, etc.)  zapewniające czyste, przyjemne brzmienie zespołów muzycznych, artystów ale też prelegentów i konferansjerów, jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na pozytywny odbiór treści eventu przez uczestników wydarzenia.
Firma nagłośnieniowa STAGE4RENT z Krakowa, zapewnia wyjątkowe wrażenia słuchowe, co umożliwia najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy i obsługa nagłośnieniowa w wykonaniu  wykwalifikowanych akustyków. Wynajem nagłośnienia scenicznego (nagłośnienia eventowego i koncertowego) oraz profesjonalne nagłośnienie imprez są naszą pasją i zawodem od 25 lat. Naszą lokalizacją jest Kraków, jednak realizujemy obsługę nagłośnieniową imprez na terenie całego kraju.

Technika nagłośnieniowa STAGE4RENT przekształca wydarzenia w niezapomniane chwile. Naszą główną specjalizacją jest wynajem nagłośnienia najwyższej klasy i obsługa nagłośnieniowa prestiżowych imprez firmowych, konferencji, bankietów, targów oraz pikników miejskich i firmowych. W ofercie posiadamy jednak także tanie, ale profesjonalne nagłośnienie estradowe, na potrzeby kameralnych imprez lub wydarzeń o niższym budżecie na technikę nagłośnieniową. Niezależnie od skali i budżetu wydarzenia, gwarantujemy że nasza technika nagłośnieniowa i niezrównane wsparcie techniczne zapewnią sukces techniczny dowolnej imprezy.

Poza bogatym doświadczeniem (pół wieku obsługi nagłośnieniowej imprez), wyróżnikiem firmy nagłośnieniowej STAGE4RENT, jest wynajem sprzętu nagłośnieniowego najwyższej klasy, zapewniającego spektakularne doznania słuchowe zarówno podczas eventów, imprez firmowych, konferencji jak i koncertów,  w połączeniu z obsługą akustyczną w wykonaniu zespołu doświadczonych inżynierów dźwięku. Ta nieoceniona kombinacja gwarantuje, że każdy event (impreza firmowa, piknik, bankiet, konferencja lub targi), niezależnie od jego skali, otrzyma idealną obsługę estradową. Profesjonalne nagłośnienie imprez wymaga od firmy nagłośnieniowej, osiągnięcia perfekcji na każdym etapie przebiegu imprezy (nagłośnienie przemówień, spełnianie ridera zespołów muzycznych, nagłośnienie występów artystycznych i kabaretowych, ekskluzywne tło muzyczne bankietów lub perfekcyjne brzmienie muzyki rozrywkowej podczas imprezy tanecznej lub koncertu) i zapewnienia uczestnikom imprezy przyjemnych doznań słuchowych, niezależnie od skali imprezy.

Jedną z cech charakterystycznych dla firmy nagłośnieniowej STAGE4RENT z Krakowa jest pełna zdolność adaptacji sprzętu estradowego, do potrzeb konkretnej imprezy.

Każde wydarzenie jest wyjątkowe i firma nagłośnieniowa musi dostosować sprzęt nagłaśniający do wymagań i potrzeb klienta, dlatego oferujemy wynajem nagłośnienia w wielu wariantach (kameralne nagłośnienie na bankiet, poprzez profesjonalne nagłośnienie sceniczne na imprezy firmowe, aż po  spektakularne nagłośnienie koncertowe na duże pikniki firmowe i miejskie).
Co więcej, STAGE4RENT świadczy nie tylko wynajem sprzętu nagłośnieniowego, ale przede wszystkim zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, w trakcie trwania imprezy. Nasz zespół nagłośnieniowców, nie tylko konfiguruje sprzęt nagłośnieniowy i dba o techniczną estetykę nagłośnienia, ale przede wszystkim zapewnia czysty, właściwy dźwięk na każdym etapie imprezy.
Nasi eksperci od nagłośnienia, pozostają w trakcie imprezy w pełnej gotowości w zakresie kontroli dźwięku i rozwiązywania ewentualnych problemów technicznych.

W przypadku eventów, imprez firmowych, bankietów, konferencji, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, firma nagłośnieniowa STAGE4RENT z Krakowa, staje się zaufanym partnerem w zakresie realizacji nagłośnienia eventowego. Wynajem techniki nagłośnieniowej jest dopełniany poprzez zaangażowanie techników estradowych w doskonałość obsługi akustycznej. Nasi specjaliści od nagłośnienia imprez, ściśle współpracują z klientami, zarówno podczas przygotowań eventu, jak i już w trakcie przebiegu wydarzenia, analizując wizję i cele Organizatorów, a następnie na bieżąco dostosowując brzmienie i głośność sprzętu nagłośnieniowego. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie nagłośnienia i zrozumienie potrzeb Organizatorów skutkuje wydarzeniami, które zachwycają nie tylko dźwiękowo, ale także emocjonalnie, pozostawiając trwałe wrażenia akustyczne na uczestnikach.

W świecie, w którym eventy wykraczają poza zwykłe spotkania, a uczestnicy „widzieli już wszystko” nadal niezmiennie istotna na każdej imprezie, jest technika nagłośnieniowa.

W STAGE4RENT traktujemy wynajem sprzętu nagłaśniającego, jedynie jako element usługi nagłośnieniowej. Strategiczna dla sukcesu realizowanych przez nas imprez firmowych, konferencji, targów, bankietów i pikników staje się obsługa nagłośnieniowa imprez z pełnym zaangażowaniem wykwalifikowanych inżynierów dźwięku.

Tak więc, jeśli chcesz przekształcić swoje wydarzenie w techniczny sukces, skorzystaj z wynajmu techniki nagłośnieniowej od STAGE4RENT. Nieocenione doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy, gwarantują że nasza firma nagłośnieniowa profesjonalnie zrealizuje obsługę nagłośnieniową oraz zapewni uczestnikom i organizatorom imprezy, wyłącznie pozytywne doznania.

ZOBACZ TAKŻE

Światło

Oświetlenie sceniczne i scenograficzne

Scena

Podesty estradowe i sceny zewnętrzne